Düğün Fotoğraflarında Eminiz ki herkes düğününde prensesler gibi görünmek ister. En küçük detaylar bile çok önemlidir bu günde. Her şey mükemmel olmalı… özellikle saçlar! Tüm güzelliğinizi sergileyeceğiniz bu günde gelin saçınız nasıl olmalı? Hangi modeller en çok tercih ediliyor? Tüm saçlara uygun modeller nedir?

SADE VE KUSURSUZ…

Sadelikten yanaysanız, abartılardan hoşlanmıyor su gibi duru olmak istiyorsanız böyle kibar bir model seçebilirsiniz. Ense topuzu herkese yakışan modellerden, oldukça asil duran gelin saçı modeli en özel gününüzde kuğu gibi görünmenize yardımcı olacak.

İSTEDİĞİNİZ HAVAYI YARATABİLECEĞİNİZ BİR MODEL

Yüksek ama sade bir topuz tercih edebilirsiniz. Her gelinlik modeline uyacak olan bu topuz düğün gününüzde sizin istediğiniz havada olmanızı sağlayacak. Topuzun etrafına ekleyeceğiniz küçük detaylarla farklı bir hava yaratabilirsiniz.

KENDİNE GÜVENEN KADINLARA…

Çok küçük dokunuşlarla mükemmel görüneceğine inanan kadınlara uygun bir model. Herkes bu modeli tercih etmeye cesaret edemeyebilir. Açıkçası zor bir karar. Yürüdüğünüz de tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağı bir günde tüm sadeliğinizle mükemmel bir gelin dedirtebileceğiniz naçizane modellerden biri…

FARKLI DETAYLARLA ÇEKİCİLİK KAZANMAK!

Böyle şık bir taç veya aksesuar kullanarak, tüm gözlerin ışıl ışıl size bakmasını istemez misiniz?
Oldukça dikkat çekici bir gelin olacaksınız. Tüm dikkatler yüzünüzde olacak ve eminim ki  herkese yakışacak bir model.

DOĞAL AMA BİR O KADAR GÜZEL, ADETE BAHAR GİBİ…

2019 gelin saçı modelleri arasında en çok tercih edilen modeller doğal gelin saçı modelleri oldu. Tamamen kendi güzelliğinizi ortaya koyan bu saçlar gelinlerin bir prenses gibi görünmesini sağlıyor. Hafif dalgalı ve salık saçlarla bahar gelini olmaya hazırsınız. Saçınıza yaptıracağınız örgülerle tamamen doğallıktan yana olabilirsiniz. Ve bir bahar gelini olarak küçük veya dolgun çiçekler kullanarak baharı simgeleyen modellerle davetlilerin beğenisini toplayabilirsiniz.

ROMANTİK OLMAK İSTEYENLERE

Ortadan ayrılmış gelin topuzu da sevilen modeller arasında. Her saça ve her yüze yakışıyor. Ayrıca tüm gelinlere romantik bir hava katıyor. Buğulu bir göz makyajı ile tamamlayabileceğiniz bu modeli sade balık bir gelinlikle kombinlediğinizde tam istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz.

TAMAMEN ASİL…

Tüm asilliğinizle davetlilerin karşısındasınız. Kusursuz bir görünüm yakalamak isteyenlere öneri olarak bu model sunabilirim. Eğer isterseniz çok ince bir taçla güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Her saça ve her gelinliğe uyacak bir saç.

En güzel gününüzde doğru tercihlerle fotoğraf çekimlerinizde prensesler gibi görüneceksiniz.